Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Inwestycje, Rozwój i Ochrona Środowiska

 

INWESTYCJE - KIEROWNIK REFERATU

Agnieszka Kowalska - a.kowalska@kudowa.pl
telefon:+48 74 8621 21
I piętro, pokój nr 15


ZAMÓWIENIA PUBLICZNE, INWESTYCJE, INFRASTRUKTURA TECHNICZNA

Marek Kot - inwestycje@kudowa.pl
Marta Kochanek - m.kochanek@kudowa.pl
Zbigniew Grzegorzewicz - Zastępca Kierownika Referatu -  z.grzegorzewicz@kudowa.pl
telefon:+48 74 8621 722
I piętro, pokój nr 16


INWESTYCJE I ROZWÓJ, POZYSKIWANIE ŚRODKÓW POZABUDŻETOWYCH

Martyna Fugowska - m.fugowska@kudowa.pl
Jacek Kowalczyk - j.kowalczyk@kudowa.pl
telefon:+48 74 8621 721
I piętro, pokój nr 15


EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Ewa Drzewiecka - e.drzewiecka@kudowa.pl
telefon:+48 74 8621 730
przyziemie, pokój nr 09


OCHRONA ŚRODOWISKA

Anita Bodzińska - a.bodzinska@kudowa.pl

Małgorzata Żulińska - ekologia@kudowa.pl
telefon: +48 74 8621 723
I piętro, pokój nr 17

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.