Otwarty nabór kandydatów do Komitetu Rewitalizacji Gminy Kudowa-Zdrój
Burmistrz Miasta Kudowa-Zdrój ogłasza ponowny otwarty nabór kandydatów do Komitetu Rewitalizacji Gminy Kudowa-Zdrój. To wyjątkowa okazja, aby aktywnie uczestniczyć w zmianach i rozwoju naszej gminy!
Kto może kandydować?
- mieszkańcy obszaru rewitalizacji
- przedsiębiorcy
- organizacje pozarządowe i grupy społeczne
Termin składania zgłoszeń:
od 26 czerwca do 10 lipca 2026 r.
Zgłoszenia można składać:
- osobiście w Urzędzie Miejskim
- pocztą
- elektronicznie
Szczegóły naboru oraz załączniki dostępne są poniżej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!