ul.Moniuszki 4
57-350 Kudowa Zdrój
tel.: 604485629
e-mail : biuro@mountain.com.pl
Strona internetowa : Mountain Emotion

Park Linowy „Mountain Emotion” to zaciszne miejsce położone na zboczu Góry Parkowej. Jest unikatowym miejscem, w którym można spędzić czas na świeżym powietrzu pod koroną drzew. Osoby, które dopiero zaczynają przygodę z wysokością, jak i te bardziej doświadczone, znajdą tu sporo okazji do sprawdzenia się na torach pod okiem wyszkolonych instruktorów, którzy nieprzerwanie czuwają nad bezpieczeństwem uczestników zabawy.

Łączna długość wszystkich tras wynosi 800m. W ofercie parku są trzy trasy:

1. Mały tor o długości 50m składa się z tyrolki i 9 przeszkód. Skierowany jest dla najmniejszych. Całość rozciąga się na wysokość od 1m do 1,5m nad ziemią, więc rodzic ma całkowitą kontrolę nad poczynaniami pociech.

2. Średni tor, w którego w skład wchodzą 3 tyrolki (w tym jedna 50-cio metrowa) i 8 przeszkód przeznaczony jest już dla starszych dzieci. Trasa znajduję się na wysokość 3-4 metrów nad ziemią, a jej długość to 200m.

3. Duży tor zbudowany z myślą o nastolatkach i dorosłych ma długość 550m. Na jego długości rozmieszczonych jest aż 7 tyrolek, a do tego 14 przeszkód o różnym poziomie trudności. Wysokość toru wacha się między 9m a 12,5m

Całości wrażeń dopełni ścianka wspinaczkowa zbudowana na jednym z parkowych drzew, której wysokość sięga 20m.