Park linowy to wyjątkowe przygotowane miejsce, gdzie dzieci i dorośli mogą rewelacyjnie spędzić czas na świeżym powietrzu, bezpiecznie bawiąc się na linach.

Trasy Na terenie parku znajdują się trzy trasy o różnym stopniu trudności. Każdy, zarówno osoby rozpoczynające przygodę z zabawą na linach, jak i te bardziej doświadczone, poszukujące większej dawki emocji, znajdą coś dla siebie.Wszystkie Trasy są zapętlone włącznie z Tyrolkami więc chodzisz po linach cały czas bez limitu przejść ani czasu.

To, co wyróżnia Park Linowy Kudowa pośród innych obiektów tego typu jest Trasa Niska, na której mogą bawić się już od 110 cm wzrostu. Trasa ta pozostaje na wysokości wzroku rodziców, zapewniając im bliski kontakt z pociechą. Dorośli i młodzież pragnący większych wyzwań, najlepiej poczują się na Trasie Średniej lub Trasie Wysokiej, gdzie 550 metrów lin zapewni im mega przygodę a beczka śmiechu dostarczy super emocji.

Organizujemy Imprezy, imprezy urodzinowe, spotkania firmowe i integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie, przyjmujemy grupy szkolne i przedszkolne, wszystko to w samym sercu Kurortu Kudowa, w pobliżu błędnych skał i labiryntu skalnego.

Czynne w godzinach od 10 do 20.00 w sezonie wakacyjnym.

Park Linowy Kudowa
ul.Kombatantów
57-350 Kudowa Zdrój
Tel: 885 535 555
Adres e-mail: kontakt@parklinowykudowa.pl
Strona internetowa: Park Linowy Kudowa