Park linowy to wyjątkowe miejsce, w którym dzieci i dorośli mogą rewelacyjnie spędzić czas na świeżym powietrzu, bezpiecznie bawiąc się na linach.

Na terenie parku znajdują się trzy trasy o różnym stopniu trudności. Każdy, zarówno osoby rozpoczynające przygodę z zabawą na linach, jak i te bardziej doświadczone i poszukujące większej dawki emocji, znajdą coś dla siebie.

Tym, co wyróżnia Park Linowy Kudowa pośród innych obiektów tego typu, jest Trasa Niska, na której mogą bawić się dzieci już od 110 cm wzrostu. Trasa ta pozostaje na wysokości wzroku rodziców, zapewniając im bliski kontakt z pociechą. Dorośli i młodzież pragnący większych wyzwań, najlepiej poczują się na Trasie Średniej lub Trasie Wysokiej, na której 550 metrów lin zapewni niesamowitych przeżyć.

Na terenie Parku Linowego Kudowa organizowane są imprezy okolicznościowe, urodzinowe, spotkania firmowe i integracyjne a także wieczory kawalerskie i panieńskie.  Przyjmowane są grupy szkolne i przedszkolne, a wszystko to w samym sercu Kurortu Kudowa.

Park Linowy Kudowa czynne jest w godzinach od 10.00 do 20.00 w sezonie wakacyjnym.

Park Linowy Kudowa
ul. Kombatantów
57-350 Kudowa Zdrój
Tel: 885 535 555
Adres e-mail: kontakt@parklinowykudowa.pl
Strona internetowa: Park Linowy Kudowa