Rozkłady jazdy

W związku z ujednoliceniem rozkładów jazdy, zaleca się przewoźnikom stosowanie jednego z  poniższych wzorów wg następujących zasad:

Logo przewoźnika - ma znajdować się w przygotowanym polu tekstowym, o rozmiarach nie większych niż to pole.

Nazwa przewoźnika - ma znajdować się w przygotowanym polu tekstowym i zajmować do 3 linijek tekstu. Czcionka Times New Roman, wielkość 18, bez kursywy i podkreślenia, interlinia 1,0, bez odstępu przed i po akapicie. Pole powinno zawierać kontakt do przewoźnika(adres e-mail, telefon itp.)

Nazwa przystanku - ma znajdować się w przygotowanym polu tekstowym i dotyczyć przystanku na którym znajdować się będzie dany rozkład. Czcionka Times New Roman, wielkość 18, bez kursywy i podkreślenia, interlinia 1,0, bez odstępu przed i po akapicie.[Dostępne nazwy przystanków - POCZĄTKOWY 1 MAJA, GŁÓWNA PRZY PKP]

Rozkład jazdy 2 - pozwala na zajęcie 3 linijek tekstu w każdym z 2 wierszy. Czcionka Times New Roman, wielkość 14, bez kursywy, pogrubienia i podkreślenia, interlinia 1,0, bez odstępu przed i po akapicie. Rozmiar rozkładu A5.

Rozkład jazdy 10 - pozwala na zajęcie 3 linijek tekstu w każdym z 10 wierszy. Czcionka Times New Roman, wielkość 14, bez kursywy, pogrubienia i podkreślenia, interlinia 1,0, bez odstępu przed i po akapicie. Rozmiar rozkładu A4.

Rozkład jazdy 15 - pozwala na zajęcie 2 linijek tekstu w każdym z 15 wierszy. Czcionka Times New Roman, wielkość 14, bez kursywy, pogrubienia i podkreślenia, interlinia 1,0, bez odstępu przed i po akapicie. Rozmiar rozkładu A4.

Opis oznaczeń - powinien zawierać opis przypisów zawartych przy godzinach odjazdów. Czcionka Times New Roman, wielkość 11, bez kursywy, pogrubienia i podkreślenia, interlinia 1,0.

Po wykonaniu rozkładu należy przesłać wypełniony plik na adres wojciech.soltysik@kudowa.pl wraz z numerem kontaktowym.

Nazwa zapisanego pliku musi zawierać nazwę firmy oraz przystanku którego dotyczy.[przykład: Rozkład_jazdy_firmaxyz_głównaprzypkp] .

Jako temat wiadomości wpisać " [NAZWA FIRMY] ROZKŁAD JAZDY-WYDRUK".

Rozkład jazdy zostanie zweryfikowany, wydrukowany na papierze naklejkowym i przyklejony przez pracownika Urzędu MIasta Kudowa-Zdrój.

Wszelkie rozkłady jazdy nieuzgodnione, bądz wykonane samodzielnie na papierze innym niż biały z czcionką niezgodną z powyższymi zasadami będą natychmiast usuwane.

 

załączone pliki
Zobacz nasz Facebook
Projekt i wykonanie : strimeo.tv
Kontakt do Webmastera
Valid XHTML 1.1