Urząd Miasta

Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju
ul.Zdrojowa 24, 57-350 Kudowa-Zdrój

 

tel. 748621700 , 748661926 , 748661928

fax. (74) 866 13 51 lub (74) 8621 718
e-mail: kudowa@kudowa.pl

Nr konta bankowego Urzędu Miasta w Kudowie-Zdroju

02 9523 1011 0312 5325 2003 0005

Bank Spółdzielczy Kłodzko/Filia Kudowa-Zdrój

 

Wykaz stanowisk, numerów telefonów i adresów mailowych w Urzędzie Miasta w Kudowie-Zdroju

Wykaz numerów oraz adresów email w Urzędzie Miasta w Kudowie-Zdroju

Pok.

Tel. zewnętrzny

Wew.

Referat/Samodzielne stanowisko

Pracownicy

Adres e-mail

01

748621722

722

Referat Rozwoju, Promocji Miasta                i Ochrony Środowiska

Dorota Dąbrowska

Piotr Getner

dorota.dabrowska@kudowa.pl

piotr.getner@kudowa.pl

02

748621721

721

Kierownik Referatu

Referat Rozwoju, Promocji Miasta                i Ochrony Środowiska

Piotr Schab

Agnieszka Czerniachowicz

Karolina Cieślak-Iwańska

rpios@kudowa.pl

a.czerniachowicz@kudowa.pl

k.cieslak-iwanska@kudowa.pl

04

748621705

705

Informatyk

Arkadiusz Sip

informatyk@kudowa.pl

05

748621701

701

Referat Rozwoju, Promocji Miasta                i Ochrony Środowiska

Wojciech Zimoch

Katarzyna Kubik

Krystyna Svoboda

wojciech.zimoch@kudowa.pl

katarzyna.kubik@kudowa.pl

k.svoboda@kudowa.pl

2

748621708

708

Kasa 

- godziny otwarcia:             8:00 - 15:00

- w ostatni dzień miesiąca: 8:00 - 12:00

- przerwa:                            11:00-11:45

Sylwia Hotała

kasa@kudowa.pl

3

748621709

709

Architektura i Budownictwo

Izabela Bednarek

budownictwo@kudowa.pl

 

748621710

748621736

710

736

Nieruchomości

Dzierżawy, Najem

Biuro nieczynne w poniedziałki

Iwona Pawlicka-Wierzbicka

Magdalena Szot

nieruchomosci@kudowa.pl

dzierzawy@kudowa.pl

5

748621707

707

Biuro Obsługi Klienta

Renata Habera

Agnieszka Kowalska

Marta Kowalczyk

bok@kudowa.pl

6

748621713

713

Stanowisko ds. dowodów osobistych

Stanowisko ds. obywatelskich i wojskowych

Biuro nieczynne w środy

Elżbieta Hendler-Bolechała
Ewa Żulińska

dowody@kudowa.pl
ewilud@kudowa.pl

7

748621714

714

Urząd Stanu Cywilnego

Anna Kot

Ewa Gnabasik

usc@kudowa.pl

usc-zca@kudowa.pl

11

748621737

 

748621715

737

 

715

Kierownik Referatu

Referat Organizacyjny, Oświaty

i Spraw Obywatelskich

Kinga Banaszak

 

Elżbieta Ubik

k.banaszak@kudowa.pl

 

kadry@kudowa.pl

oswiata@kudowa.pl

12

748621716

716

Sekretarz Gminy

Barbara Kopeć

sekretarz@kudowa.pl

14

748621717

74 8621 718

717

718

Sekretariat

fax:74 8661 351

Marta Wnuk

sekretariat@kudowa.pl
kudowa@kudowa.pl

14a

748621717

717

Burmistrz

Piotr Maziarz

sekretariat@kudowa.pl

14b

748621717

717

Z-ca burmistrza

Edyta Bubińska

sekretariat@kudowa.pl

15

748621704

704

Referat Gospodarki Mieszkaniowej, Leśnej, Zieleni Miejskiej i Rolnictwa

Biuro nieczynne w czwartki

Kierownik Referatu

Magdalena Jamrozik

Magdalena Spendowska

Anna Jakubowska-Kort

mieszkania@kudowa.pl

zielenmiejska@kudowa.pl

rgm@kudowa.pl

16

748621702

702

Referat Gospodarki Mieszkaniowej, Leśnej, Zieleni Miejskiej i Rolnictwa

 

Biuro nieczynne w czwartki

 

Mieczysław Kowalski

Gabriela Jakubiec-Halewska

Piotr Szczepanek

Roman Krupa

rgmtechniczne@kudowa.pl

rgmczynsze@kudowa.pl

rgmrozliczenia@kudowa.pl

laskom@kudowa.pl

17

748621723

723

Stanowisko ds. Zamówień Publicznych

Stanowisko ds. Archiwum

Marek Kot


Beata Hildebrandt

inwestycje@kudowa.pl
archiwum@kudowa.pl

18

748621724

748621725

724

725

Biuro Rady Miejskiej


Przewodnicząca Rady Miejskiej

Bernadeta Stasiak


Sylwia Bielawska

brm@kudowa.pl
prm@kudowa.pl

20

748621726

726

Księgowość

Jolanta Szpanier
Katarzyna Zagrodna

ksiegowosc@kudowa.pl

21

748621727
748621728

727

728

Skarbnik

Z - ca Skarbnika

Iwona Biernacik

Hanna Jędrzejewska

skarbnik@kudowa.pl
wiceskarbnik@kudowa.pl

23

748621730

748621732

730

732

Ewidencja Działalności Gospodarczej

Stanowisko ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień

Elżbieta Sawicka

Katarzyna Oczkowska

 

ewipod@kudowa.pl

gkrpa@kudowa.pl

 

24

748621731

731

Referat Finansowo-Budżetowy

Krystyna Świrk

kwindyk@kudowa.pl

25

748621712

712

Referat Finansowo-Budżetowy

Windykacja

Wanda Pieniądz

Elżbieta Wiklowska

pomad@kudowa.pl

windykacja@kudowa.pl

26

748621733

733

Gospodarowanie odpadami komunalnymi

Podatki i Opłaty Lokalne

Dorota Kaleta

Renata Okopińska

oplataodpadowa@kudowa.pl

renata.okopinska@kudowa.pl

27

748621734

734

Podatki

Izabela Białas-Sobczak

Kinga Jabłońska

Daria Jagodzińska

swindyk@kudowa.pl
wymiar@kudowa.pl

podatki@kudowa.pl

28

748621735

735

Radca Prawny

Wojciech Mrozek

radca@kudowa.pl

 

748661387

748663568

 

Informacja Turystyczna

Justyna Wieruchowska

Justyna Pych-Stoszek

turystyka@kudowa.pl

 

załączone pliki
Telefony UM Telefony UM» [ 77.04 kB ]

mapa

Pokaż mapę
Zobacz nasz Facebook
Projekt i wykonanie : strimeo.tv
Kontakt do Webmastera
Valid XHTML 1.1