Ośrodek Wypoczynkowy O S T O J A

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "OSTOJA"

Ośrodek Wypoczynkowy O S T O J A

Kategoria : Ośrodki wczasowe
Adres : KUDOWA-ZDRÓJ - SŁONECZNA 14
Telefon : +48 603 154 241
E-mail : ostojakudowa@gmail.com
Www : www.ostojakudowa.pl/
Liczba pokoi : 17
Liczba miejsc : 46
Ceny : od 45 zł do 65

Jest nam serdecznie miło powitać Was na stronie internetowej naszego odnowionego Ośrodka Wypoczynkowego OSTOJA.  Obiekt został przez nas przejęty w kwietniu i do czerwca został poddany pracom remontowym.  Podczas remontu dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi przyszli klienci poczucli się jak w domu.

Budynek usytuowany jest prawie w centrum naszego uzdrowiska Kudowa-Zdrój, zaledwie 300 metrów od Parku Zdrojowego. Jednakże położony w bocznej uliczce, gdzie panuje cisza i spokój.

 

Fakt ten potwierdza dzika zwierzyna przechadzająca się przed naszym budynkiem, którą można podziwiać z okien. Sarny czy bażany są częstymi gośćmi naszego ośrodka.   Do dyspozycji oddajemy pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz pokoje z umywalką. Toalety i prysznice są dostępne na parterze budynku.   W naszym ośrodku gwarantujemy ciszę, spokój i miły klimat na spędzenie w miłej atmosferze urlopu czy weekend'u.   Tuż za Parkiem Zdrojowym jest turystyczne przejście graniczne, gdzie bez problemu można odwiedzić pobliską Republikę Czeską. Dodatkowo polskie trasy rowerowe są połączone z czeskimi, co daje bardzo duże możliwości do zwiedzania naszych terenów.   Nasz obiekt posiada badzo korzystną lokalizację. Można odbyć wiele pieszych wycieczek w pobliskie Góry Stołowe, zwiedzić Błędne Skały czy Szczeliniec. Wokół Kudowy jest wiele tras dla wędrowców o różnorodnym stopniu rudności. Ponadto kudowskie ścieżki rowerowe wpięte są w  czeski system ścieżek rowerowych, co daje nieograniczone możliwości  eksploracji tego arcyciekawego pod względem turystyczno-krajoznawczym  pogranicza kudowsko-nachodskiego. W sezonie letnim od połowy maja do połowy września kursują cyklobusy w sobotę, niedzielę oraz święta państwowe (czeskie), które wywożą  turystów wraz z rowerami w Góry Stołowe i Góry Orlickie. U kierowcy dostępne są mapy tras rowerowych.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Ponadto są do dyspozycji 2 pokoje trzyosobowe typu studio. Oba pokoje posiadają wspólna łazienkę. Oprócz tego posiadamy także jedno, dwu i trzyosobowe pokoje wyposażone w umywalkę. Prysznice i toalety dostępne są całą dobę.   Dla naszych gości udostępniamy oczywiście darmowy dostęp do Internetu.  
Pokoje Miejsca
Ogółem z łaz. i WC Ogółem Całoroczne Sezonowe
Ogółem 17 8 0 0 0
W tym po 1 - os. 1 0 0 0 0
W tym po 2 - os. 6 1 0 0 0
W tym po 3 - os. 8 5 0 0 0
W tym po 4 - os. 1 1 0 0 0
W tym ponad 4 os. 1 1 0 0 0
W tym w domkach turystycznych 0 0 0 0 0
Apartamenty 0 0 0 0 0
studio (2+2) 0 0 0 0 0

Internet w obiekcie dla gościInternet w obiekcie dla gości
Dostęp do lodówkiDostęp do lodówki
Miejsce na grill, ogniskoMiejsce na grill, ognisko
Dostęp do kuchniDostęp do kuchni
ParkingParking
Balkon/ tarasBalkon/ taras
Pełen węzeł sanitarnyPełen węzeł sanitarny
Pokoje z łazienkamiPokoje z łazienkami
BoiskoBoisko

WYBIERZ TERMIN

Data przyjazdu (*) Data wyjazdu (*)

Zobacz nasz Facebook
Projekt i wykonanie : strimeo.tv
Kontakt do Webmastera
Valid XHTML 1.1