do   zł / osobę




Baza noclegowa

Bogata baza noclegowo gastronomiczna z możliwością zakwaterowania w obiektach o zróżnicowanym standardzie, w tym czterogwiazdkowych hotelach, pensjonatach, willach, ośrodkach wypoczynkowych, gospodarstwach agroturystycznych, schronisku młodzieżowym oraz w licznych kwaterach prywatnych, umożliwia zorganizowanie zarówno wypoczynku indywidualnego, grupowego jak i konferencji biznesowych.


Hotel

Nazwa Adres Telefon Strona WWW
Amalia *** Ul. Zdrojowa 35 +48 531 565 903 hotelamalia.pl
Gwarek *** Słowackiego 10 +48 74 866 18 90 www.hotelgwarek.pl
Hotel*** Adam SPA Lubelska 1a +48 74 866 42 46 adamspa.pl
Kudowa **** Buczka 16 +48 74 866 50 00 hotelkudowa.pl
OSiR * Łąkowa 12 + 48 74 866 16 27
gwiazdkaParia SPA ** Warszawska 3 794-100-480 www.pariahotel.pl
Rydz ** Sikorskiego 12 +48 534 310 230 www.hotel-rydz.pl
St. George *** Kościuszki 180 +48 74 866 71 00 kudowa.st-george.pl
Verde Montana **** 1 Maja 25A +48 74 869 77 60 verdemontana.pl

Sanatoria

Nazwa Adres Telefon Strona WWW
Jagusia Słoneczna 17 +48 74 866 17 33 zuk-sa.pl
Koga Warszawska 6 +48 74 866 12 91 zuk-sa.pl
NEPTUN Zakład Rehabilitacji Leczniczej Główna 35A +48 74 866 41 44 neptun-kudowa.pl
Polonia Moniuszki 2 +48 74 868 04 00 zuk-sa.pl
Sanatorium Uzdrowiskowe "BRISTOL" Okrzei 1 74 632-60-00 www.sankud.pl
Zacisze Słowackiego 12 +48 74 866 74 50 zuk-sa.pl
Zameczek Moniuszki 1 +48 74 866 14 70 zuk-sa.pl

Pensjonaty

Nazwa Adres Telefon Strona WWW
gwiazdkaAkacja *** Kombatantów 5 +48 74 866 27 12 www.akacja.eu
Nad Potokiem Nad Potokiem 26 506134626 www.nad-potokiem.pl

Ośrodki wczasowe

Nazwa Adres Telefon Strona WWW
Agat Słowackiego 14 +48 74 866 18 87 agat-kudowa.pl
Apartamenty Miranda Brzozowie 21 + 48 74 866 35 85 apartamentymiranda.pl
Góry Stołowe Jakubowice 3 +48 74 866 38 66 gorystolowe.pl
Halka Słoneczna 7 +48 74 866 12 61 kudowa.zdroj.pl/fwp/
Niezapominajka Zdrojowa 34 bud. 3 667 98 55 88 niezapominajka_kudowa.republika.pl
Orion A Jana Pawła II / 2 609 766 892 www.orion-kudowa.pl
Orion B Buczka 2 +48 601 493 452 villaana.pl
gwiazdkaOśrodek Wypoczynkowy O S T O J A SŁONECZNA 14 +48 603 154 241 www.ostojakudowa.pl/
gwiazdkaOśrodek Wypoczynkowy Buenos Aires ul. Chopina 5 748663243 http://noclegibuenosaires.pl
Ośrodek Wypoczynkowy Relaks Jana Pawła II 15 +48 74 866 60 69 osrodekwypoczynkowy.pl/
Rajski Dom Kombatantów 12 +48 74-8663-963 rajski-dom.pl
Śnieżka Słoneczna 7-9 +48 74 866 12 61 kudowa.zdroj.pl/fwp/
SPA Scaliano*** Sikorskiego 6 +48 74 866 18 67 scaliano.com.pl
gwiazdkaSudety Zdrojowa 32 +48 74 866 12 23 www.willa-sudety.pl
Villa Elizabeth Buczka 14 +48 74 866 45 12 www.villaelizabeth.pl
Villa Residence Kombatantów 2 +48 74 866 56 60 villaresidence.com
Willa Alfa Słoneczna 12a +48 74 866-13-89 www.willaalfakudowa.pl
Willa Brygida Gen. Władysława Sikorskiego 16 +48 74 866 45 59 willabrygida.pl
Willa Sanssouci Buczka 3 +48 74 866 13 50 sanssouci.info.pl

Pokoje gościnne

Nazwa Adres Telefon Strona WWW
gwiazdka"3 GWIAZDY" apartament Kombatantów 4a 669691229 www.3gwiazdy.eu
gwiazdkaAPARTAMENT Kudowa Zdrój - Słone ul. Słone 33 534-129-051 www.kudowa.cool
Apartament Zdrojowy 1 Maja 43/1 721251112
Apartamenty Antonio ul. Kościuszki 102 A 605329760 antonio-nocleg.pl
Apartamenty Familijne Zdrojowa 36b 605 828 173 kudowa.zdroj.pl/perelka
Apartamenty gościnne "Idylla" Leśna 35 727 528 116 www.idylla.wkudowie.pl
Apartamenty Pod Dębami Dębowa 9 601 664 158 www.dom-kudowa.pl
Apartamenty u Basi Spacerowa 47 +48 748 66 25 07 apartamentyubasi.pl
Cameleon Studio Nad Potokiem 22B 607-052-223 kudowa.zdroj.pl/cameleon/
Cyprys Turystyczna 7 885 101 760 www.cyprys.wkudowie.pl/
Czereda Zdrojowa 31 605 828 173 www.kudowa.zdroj.pl/perelka
Domek na Słonecznej Słoneczna 11 727528116 www.domek.wkudowie.pl
Domek pod świerkami Leśna 18 +48 74 865 50 14 kudowa-domekpodswierkami.pl
Domki u Basi Spacerowa 47 605 599 173 domkiubasi.pl
Dworek Leśny 1-go Maja 78 +48 74 866 47 00 dworeklesny.pl
Gospodarstwo Agroturystyczne Cichy Zakątek Kościuszki 112B 505 720 041 www.cichyzakatek.com.pl
gwiazdkaHajduczek 1 Maja 10 +48 74 866 13 68
Hajduczek 1 Maja 10 748661368
Jesionowski Kościuszki 95 +48 74 866 23 85 kudowa.zdroj.pl/agro
Jodła Nad Potokiem 46 691 636 045 jodla.net.pl
Kaja Sikorskiego 3 +48 74 866 22 83 www.kaja.wkudowie.pl
Leśna 30 Kudowa Zdrój 601587137 www.lesna30.pl
Leśniczówka Słoneczna 40 605 828 173 kudowa.zdroj.pl/lesniczowka
Monti Turystyczna 23 502 754 016 kudowa.zdroj.pl/monti
Na Pstrążnicy Pstrążna 28 B 606222292 http://www.napstraznicy.wkudowie.pl/4842,start.html
Na Pstrążnicy Pstrążna 28 B 606222292 http://www.napstraznicy.wkudowie.pl/
Na Wzgórzu Turystyczna 42 503 008 926 www.nawzgorzu.info.pl
Nad Potokiem Nad Potokiem 2/1 510 527 034 pokojegoscinnekudowa.pl/
Natalii ul. A. Mickiewicza 8 781-224-390 www.kudowazdrojnatalii.nocowanie.pl
Pod Czerwoną Jarzębiną Bolesława Chrobrego 33A +48 74 866 23 68 uzdrowisko-kudowa.pl
Pod Lwami Buczka 28b +48 74 866 16 86
Pokoje Beata Buczka 36 +48 74 866 29 88 pokoje-kudowa.com
Pokoje Dąbrówka 1 Maja 73 +48 74 866 36 27 kudowa-dabrowka.pl
Pokoje Gościnne - Misjonarze Klaretyni Dom Zakonny Lubelska 3 74 8661629 kudowa.klaretyni.pl
Pokoje Gościnne Promyk Spacerowa 6 665 797 136 www.kudowa.zdroj.pl/promyk
Pokoje Gościnne "Alicja" Nad Potokiem 20 798366669
Pokoje gościnne Linda Kombatantów 11 886399977
Sudeckie Chaty Kościuszki 10 +48 74 866 11 17 www.sudeckiechaty.pl
Villa Ana M.Buczka 8 74 8662 869 www.villaana.pl
Villa Cardinal 1 Maja 52 690-485-123
Villa Carmen J. Słowackiego 8 +48 74 866 05 03 villacarmen.pl
Villa Kaprys Sikorskiego 2 +48 74 866 16 63 www.villa-kaprys.pl
Villa Martha Kombatantów 8 665-719-058 www.villa-martha.pl
Villa Pigmalion Spacerowa 4 605 278 687 villapigmalion.pl
Villa Pod Makiem Leśna 7 +48 518082219
Villa Venus Warszawska 5 +48 74 866 26 67 www.villavenus.pl
Willa Axla Dębowa 5 +48 660 400 420 www.axla.pl
Willa Diament Buczka 7 +48 74 866 41 56 diament.wczasy.net.pl
Willa Krokus 1-go Maja 34 +48 74 866 10 35 krokusturystyka.pl
Willa Lawenda Słoneczna 12 784 075 125 lawenda.com
Willa Marcin Słoneczna 8 +48 74 866 33 34 kudowa.zdroj.pl/marcin
Willa Perełka Warszawska 1 A 605 828 173 kudowa.zdroj.pl/perelka
Willa Pod Gwiazdami Słowackiego 4 697 094 500 www.podgwiazdami.wkudowie.pl
Willa SAN REMO Słoneczna 2 508 058 966
WILLA ZDRÓJ - wypoczynek przez cały rok Leśna 30 601 587 137 www.willazdroj.pl
Willa Zuzanna Zdrojowa 33 +48 74 866 18 38 willa-zuzanna.pl
Wrzos 1 Maja 52 +48 74 866 13 21 wrzos-kudowa.dobrynocleg.pl

Obiekty sezonowe

Nazwa Adres Telefon Strona WWW
Bajkowe Domki Bolesława Chrobrego 47 A 531582818
Dalia Chrobrego 14 796 111 067 www.kudowa.zdroj.pl/flejszczak
Domki letniskowe MARTA Jasna 2 793030702 www.kudowa-ryby.pl/noclegi.htm
Domki letniskowe MARTA Jasna 2 793030702 www.domki.wkudowie.pl
Domki u Iwony Kościuszki 42a +48 607 052 085 www.domkiuiwony.pl
Domki u Oli 1 Maja 66A 667 987 555 www.domki-kudowa.pl
Helena Kościelna 20 +48 74 866 16 20 kudowa.zdroj.pl/pokojehelena
Midorówka Jasna 2 +48 74 866 16 56 kudowa-midorowka.pl
Noclegi u Irenki Turystyczna 16 723 521 028
Pokoje Aksamitka Kościelna 24 607253534 pokojeaksamitka.pl
Pokoje gościnne Renia Sikorskiego 4 +48 74 866 15 17 renia.wkudowie.pl
U Teresy 1 Maja 76 +48 74 866 16 92 www.kudowa.zdroj.pl/uteresy
Willa Azalia Leśna 36 +48 74 866 24 05 azaliakudowa.pl
Willa Jagoda Leśna 9 +48 74 866 13 15 willajagoda.pl
Willa Pod Różami Okrzei 23 607 337 357 kudowa.zdroj.pl/podrozami
Zespół Szkół Publicznych Szkolna 8 +48 74 866-17-00 www.zsp-kudowa.pl/oferta-noclegowa


Zobacz nasz Facebook
Projekt i wykonanie : strimeo.tv
Kontakt do Webmastera
Valid XHTML 1.1